Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50466

Portjee

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Luksushotell Tallinna Vanalinnas otsib oma meeskonda rõõmsameelset, avatud ja kiire taibuga noormeest, kelle ülesanneteks on esmane suhtlemine kliendiga ja jooksvate ülesannete täitmine maja siseselt ja väliselt.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat valdab hästi eesti ja inglise keelt ning on võimeline suhtlema ka soome ja vene keeles. On avatud suhtleja ja hea asjaajaja. Vajalik on juhiluba ja kasuks tuleb Tallinna linna tundmine.

Omalt poolt pakume nooruslikku ja palju asjaajamist nõudvat graafikujärgset tööd ning arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes.

Tööpakkumise number
#50466

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. september 2005
Kuulutus sisestati:
30. august 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Portjee