2023-08-23 14:48:55

Portjee

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime L' Ermitage hotelli vastuvõtu meeskonda täiendust. Pakume tööd tragile ja esinduslikule portjeele, kelle peamiseks tööülesandeks on pakkuda meie külalistele professionaalset ning sõbralikku teenindust.

Portjee ametikohustuste hulka kuulub:
- Klientide teenindamine
- Info edastamine kogu hotellis toimuva kohta
- Klientide pagasi kandmine
- Pakihoiu töö organiseerimine
- Klientide abistamine parkimisel
- Konverentsiruumi ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

- tahe töötada klienditeenindajana
- täpsus ja viisakus
- korrektne välimus
- heal tasemel eesti- ja inglise keele oskus, kasuks tuleb soome ning vene keele oskus
- valmisolek meeskonnatööks
- pingetaluvus
- positiivne ellusuhtumine ja hea suhtlemissoskus
- eelnev töökogemus (tuleb kasuks)

Ettevõte pakub

- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda arenevas ettevõttes
- paindlikku töögraafikut
- suhtlemisrikkast tööd
- hotellisiseseid soodustusi
- nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Täname kõiki, kes meie tööpakkumise vastu huvi on tundnud - konkursi esimeses voorus me äraütlevaid vastuseid ei saada. Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt konkursi lõppkuupäevaks.