Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216897

Portjee

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine hotelli vastuvõtuletis, klientide tuppa juhatamine, aktiivne hotelliteenuste müük, infovahetuse organiseerimine hotelli erinevate osakondade vahel, vastuvõtu administraatori abistamine jne..

Ootused kandidaadile

vanus alates 18.eluaastast
keskharidus
abivalmidus
aktiivsus
algatusvõime
arenemisvõimelisus
eesti ja inglise keele valdamine (teised keeled on suureks eeliseks)
lojaalsus

Ettevõte pakub

enesetäiendusvõimalust teenindusalal
huvitavat ja mitmekesist tööd
lõbusat ja sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#216897

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2011

Hansafond Grupp AS opereerib 37 toaga boutique hotelli Merchant`s House Hotel Tallinna Vanalinnas, Raekoja platsi vahetus läheduses.

Vaata rohkem

Portjee