Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61027

Portjee

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Portjee peamisteks tööülesanneteks on

  • Hotelli külaliste teenindamine
  • Kliendi assisteermine hotelli sisse- ja väljaregisteermisel
  • Pagasi transportimine
  • Hotelli teenuste esitlemine ja tutvustamine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Iseseisvus ja vastutustundlikkus
  • Eesti, inglise ja soome keele oskus
  • Valmisolek meeskonnatööks
  • Sõbralik ja optimistlik ellusuhtumine
  • Valmisolek füüsiliselt raskeks tööks s.h. välitingimustes
  • Autojuhilubade olemasolu
  • Vanust alates 18.aastast

Ettevõte pakub

  • töökogemust mainekas rahvusvahelises ettevõttes
  • sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
  • koolitust
  • omapere soodustusi

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV koos kaaskirjaga CV Keskusekodulehe kaudu. Sinu andmeid ootame hiljemalt 06.märtsiks 2006.a.

Tööpakkumise number
#61027
Portjee