Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65176

Portjee

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendi tervitamine hotelli saabumisel
  • kliendi pagasi toimetamine tuppa
  • vastuvõtuadministraatori abistamine
  • konverentsiruumide ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

  • keskharidus
  • vanus vähemalt 18. eluaastat
  • kasuks tuleb varasem töökogemus teenindajana
  • kasuks tuleb varasem töökogemus hotellinduses
  • eesti keele vaba valdamine, inglise, soome ja vene keele oskus suhtlustasandil,
soovitavalt ka kirjakeele oskus
  • iseseisva töö oskus
  • isikuomadustena väga hea suhtlemisoskus, teenindusvalmidus, avatus, ausus,
hea pingetaluvus, orienteeritus meeskonnatööle, positiivne ellusuhtumine ja täpsus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • tööalast koolitust
  • kaasaegseid töötingimusi
  • sõbralikku töökollektiivi

Tööpakkumise number
#65176

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. mai 2006
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2006

Strand SPA ja Konverentsihotell on edukas hotelliettevõte Pärnus. Pakume sulle head võimalust eneseteostuseks arenevas ning õppivas organisatsioonis. Sa saad rikkamaks keskmiselt 90 tubli kolleegi võrra, Sind ootavad huvitav ja vastutusrikas töö, toetav meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte veelgi paremale käekäigule. Sul on võimalus kandideerida Pärnu suurima hotelli meeskonna liikmeks.

Vaata rohkem

You are applying to:
Portjee