Värsked tööpakkumised

Portjee (Iirimaale)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95619

Tööpakkumise number

95619

Töö kirjeldus

Täpne info töötingimustest:
Salary / Wages: € 260 per week (after deducting accommodation and meals)
Salary increase: After 2 months employee\'s salary will be reviewed and if employer is happy with employees performance at work, the salary will be increased.
Sunday Rates € 23.66 extra per day + standard pay
Job Title: Night Porter
Job Description: Making sure the place is locked up properly, making sure is hovered
and clean, letting in and out Customers, etc.
Shifts: 11pm to 7am
Hours of work: 39 hours per week
Holidays: 20 working days from January 1st until December 31st

Nõudmised kandidaadile

# hea inglise keele oskus
# sõbralikkus
# suhtemisoskus

kasuks tuleb eelnev töökogemus klienditeeninduses

Ettevõte pakub

pakume võimalust töötada huvitavates piirkondades Iirimaal.

Lisainfo

Asukoht Iirimaa, Glendalough Hotel ja Butler Arms Hotel

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
12. märts 2007
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2007

Koostöös Iirimaa personaliotsingufirmaga pakume tööd portjeedele Glendalough hotelli http://www.glendaloughhotel.ie/ Iirimaale, mis asub atraktiivses turismipiirkonnas -vt. http://www.wicklow.com/glendalough/ Dublinist ca 1 tunni bussisõidu kaugusele ning Butler Arms Hotelli www.butlerarms.com /