Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62557

Portaalide sisu toimetaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • meie portaalidele sisu tootmine ja toimetamine
  • huvitavate kaasautorite leidmine
  • tekstide kirjutamine, tellimine ja toimetamine
  • lehekülgede arendus koostöös programmeerija ja disaineriga

Ootused kandidaadile

  • lai silmaring, elukogemus
  • huvi interneti vastu, väga hea arvutioskus
  • kõrgharidus (eelistatult meedia-, majandus-, IT- või tehnikaalane)

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • normaalset palka
  • mõnusat seltskonda

Lisainfo

Meie üheks arengusuunaks on temaatiliste infoportaalide loomine ja haldamine. Lisaks juba toimivale kinnisvaraportaalile, oleme alustanud ehitusportaali rajamist. Portaalide sisu toimetaja seisab selle eest, et inimestel oleks huvitav meie lehekülgedel käia. Töö sarnaneb ajalehe rubriigi toimetaja tööle.

Tööpakkumise number
#62557