Värsked tööpakkumised

Portaali administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 63197

Tööpakkumise number

63197

Töö kirjeldus

Stora Enso Wood Supply portaalide ja Sharepoint saidi haldamine, administreerimine, kasutajate koolitamine. Wood Supply portaalid koosnevad sise- ning väliskasutajatele mõeldud portaalidest.

Kasutajate haldamine

  • kasutajate haldamine Active Directory's
  • portaali kasutajagruppide loomine ning kasutajate gruppidesse lisamine

Portaali administreerimine ning kasutajate koolitamine
  • portaali lehekülgede loomine ja muutmine
  • kasutajagruppidele õiguste tagamine
  • uue portaali või portaali osa testimine
  • portaali sisu, kasutajate õiguste ja muudatuste dokumenteerimine
  • portaali kasutajatele juhendi koostamine
  • kasutajate koolitamine

Sharepointi administreerimine ning kasutajate koolitamine
  • sharepointi saitide loomine
  • portaali saitide struktuuri muutmine
  • kasutajaõiguste tagamine

Nõudmised kandidaadile

  • Haridus IT valdkonnas või IT`le spetialiseerunud
  • IBM WebSphere portaali, IBM Workplace Web Content Manager`i, MS Sharepoint`I ja Active Directory tundmine
  • väga hea kirjalik ning suuline inglise keele oskus
  • koostööle orienteeritud, ettevõtlik, hea suhtleja

Tublile kandidaadile pakume vastutusrikast ametikohta ja suurepäraseid võimalusi isiklikuks arenguks. Meie töötingimused on kaasaegsed ning firmakultuur sõbralik. Meie motivatsioonipaketi lahutamatuteks osadeks on:

  • hea töötasu ja preemiasüsteem
  • suvepäevad, jõulupeod jm üritused töötajatele ja pereliikmetele
  • peretoetused
  • perioodilised tervisekontrollid
  • täiendav kindlustus kõigile töötajatele

Lisainfo

  • Üllar Närep, IT juht, telefon 714 0000 või 513 7340

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
28. märts 2006

Stora Enso Wood Supply puiduvarumisüksused asuvad Balti riikides, Kesk-Euroopas, Soomes, Rootsis ja Venemaal. Ettevõttel on 3000 töötajat ning puidu varumismaht üle 50 miljoni m3 aastas.

Baltikumi varumispiirkond varustab Eesti, Läti ja Leedu saeveskeid palgiga ning Soome ja Rootsi tselluloosi- ja paberitehaseid paberipuu ja puiduhakkega. Eesti, Läti ja Leedu varumisettevõtetes töötab kokku 260 spetsialisti.