Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #630378

Poroloonilõikepingi operaator

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses tootmismahtude suurenemisega otsime oma porolooniosakonna meeskonda aktiivset ja kohusetundlikku poroloonilõikepingi operaatorit.

  • Porolooni mõõtu lõikamine erinevatel lõikepinkidel vastavalt tellimustele
  • Materjalide ja valmistoodangu käsitlemine
  • Valmistoodangu pakkimine, komplekteerimine

Nõudmised kandidaadile

  • Hea tehniline taip
  • Vastutus- ja kohusetunne
  • Algatusvõime ja iseseisvus
  • Suhtlustasandil eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • Kohapealset väljaõpet
  • Head ja toetavat meeskonda
  • Sõbralikku kollektiivi
  • Häid ja stabiilseid töötingimusi
  • Ühisüritusi

Lisainfo

Tööle asumise koht- Taevavärava tee 4 a, Lehmja, Rae vald
Tööle on võimalik asuda koheselt
Kasuks tuleb tõstukijuhi lubade olemasolu ja eelnev tootmistöö kogemus, kuid ootame kandideerima ka ilma spetsiifiliste eelteadmisteta.
Kandideerimise töökohale palume saata CV koos palgasooviga aadressile kandideerimine(at)alpek.ee

Tööpakkumise number
#630378

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2019

Alpek OÜ on arenev tootmise- ja hulgikaubandusega tegelev ettevõte Tallinna külje all Jüris. Meie põhitegevuseks on porolooni lõikamine ja mööblifurnituuri hulgimüük. Lisaks pakume oma klientidele professionaalset õmblustehnikat ja tööstusliime.

Meie kollektiiv on püsiv.
Iga aasta loome juurde 1-3 uut töökohta.

Vaata rohkem