Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63415

Poroloni- ja vatiinilõikaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesannded:
Pehme mööbli valmistamiseks vajalike vatiin- ja porolondetailide lõikamine lekaalide järgi vastavalt tootmstellimustele. Kasutatakse elektrilist käsilõikurit.

Ootused kandidaadile

1. Kohusetundlikkus ja täpsus
2. Oskus aru saada erinevatest lõigetest ja lekaalidest
3. kasuks tuleb eelnev töökogemus juurdelõikajana

Ettevõte pakub

1. Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
2. Konkurentsi võimelist palka

Tööpakkumise number
#63415