Värsked tööpakkumised

Põrandakatete paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 560571

Tööpakkumise number

560571

Töö kirjeldus

Pakume tööd põrandakatete paigaldajale.... tegeleme erinevate põrandakatetega.. PVC, Vaip, kõikvõimalikud puitpõrandad, aluspõrandatööd, ja põrandaliistude paigaldamine.
Töö nii Tartus kui Tallinnas.

Nõudmised kandidaadile

ausus, korrektsus ja aktiivsus töökohustuste täitmisel
hea tervis ja füüsiline vastupidavus
oskus töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

teadmistele, oskustele ning töötulemustele vastavat palka

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2018
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2018

Oleme aastast 1993 tegutsev ehitusfirma. Pakume kliendile terviklikku lahendust, kvaliteetse paigaldustöö ja hilisema hooldusteenuse näol. Tellides paigaldustööd ehk valmis põranda meie ettevõttelt, tagame põrandale 24-kuulise garantii. Materjalide paigaldustöid teostavad oma ala professionaalid, kes tunnevad antud materjali spetsiifilisi omadusi ja korrektseid paigaldusmeetodeid ning suudavad teile seega tagada soovitud