Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688892

Põrandakatete paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd ühiskondlike ruumide põrandakatete paigaldajale (PVC-, LVT-, linoleumkatted) Tallinnas ja selle lähiümbruses. Töö sisaldab ka aluspõrandate ettevalmistamist (tasandamist, pahteldamist, lihvimist).

Ootused kandidaadile

  • Abiks tuleb eelnev töökogemus põrandakatete paigaldamisel.

  • Kohusetundlikkus ja võime tähtaegadest kinni pidada.

  • Korrektsus ja täpsus.

  • Tööjooniste lugemise oskus.

  • Loogiline mõtlemine

  • B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja pikaajalist tööd

  • Hea töö eest väärilist töötasu

  • Erialaseid koolitusi

  • Tööriideid ja kvaliteetseid töövahendeid

  • Liikuvat tööd

Tööpakkumise number
#688892