Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #389022

Põrandakatete paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate põrandakatete: vaipkatete, PVC, linoleum, laminaat ja laudparkettide paigaldus , jäme- ja peentasandus ,pahteldus, aluspõrandate ehitus, laagide paigaldus.

Nõudmised kandidaadile

eelnev töökogemus põrandakatete paigaldamisel on plussiks
ausus,
kohusetunne
B-kategooria juhiluba
hea pingetaluvus
korrektsus ja täpsus
valmisolek tööks üle Eesti
valmisolek välislähetusteks
Oskus iseseisvalt töötada
otiveeritus tulemusele

Ettevõte pakub

Põhipalk+lisatasud vastavalt tulemustele.
Võimalust areneda koos ettevõttega.

Tööpakkumise number
#389022

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2015
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2015

GroundEst pakub kõiki põrandaehitusega seotud töid alates aluspinna ettevalmistamisest, põrandamaterjalide paigaldamisest kuni liistude kinnitamiseni.
Pakume
- põrandate ehitust,
- uute materjalide paigaldamist,
- aluspindade töötlemist.

Aitame klienti kattematerjalide valikul. Valmistame ette paigaldatavad pinnad ja paigaldame kattematerjalid. Soovi korral kinnitame liistud ning anname nõu, kuidas oma uut põrandat hooldada.
Meiega võib alati kontakti võtta küsimuste tekkimisel. Aitame alati!

Vaata rohkem