Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199461

Poola keele oskusega ANDMETÖÖTLEJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Küsimustike programmeerimine(scripting) erinevates arvutikeskkondades, andmete töötlemine ja raportite koostamine.

Ootused kandidaadile

väga hea poola keele oskus;
inglise keele oskus suhtlustasemel;
suuteline töötama nii tiimis kui ka iseseisvalt;
huvitatud programmeerimisest;
kogemus mõnest programmeerimiskeelest: HTML.

Ettevõte pakub

kaasaegset töökekkonda ja meeldivaid töökaaslasi;
arenemisvõimalusi kasvavas rahvusvahelises ettevõttes;
paindlikku tööaega;
tööalast koolitust.

Lisainfo

Palume kindlasti vastata küsimustele. Vastasel juhul palume oma CVd mitte saata.

Tööpakkumise number
#199461