Põnev töö nagu märulifilmis ja enesetõestamise võimalus! Tv3 Grupp otsib sind!
Tööpakkumise number #811655

TV PLAY BALTICS AS
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu rolliks saab olema Home3 ja Go3 teleteenuste tutvustamine ja müük kaubanduskeskustes või ukselt-uksele formaadis.

Ootused kandidaadile

Sobid meie müügitiimi ideaalselt, kui:

  • müügitöö paneb Su silmad särama
  • soovid panustada enesearengusse
  • Sind inspireerivad seiklused ja uued katsumused
  • mugavustsoonist väljas olemine tekitab Sinus elevust

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • müügi- ja enesejuhtimise koolitusi
  • võimalust ise otsustada, kui palju Sa töötad
  • vingeid tiimikaaslaseid ja veel vingemaid üritusi
  • spordikompensatsiooni
  • töötasu keskmiselt 1500 € kuni 3500 € kuus. Parimatele rohkemgi!

Tööpakkumise number
#811655

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 1500 - 3500 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
6. september 2022
Põnev töö nagu märulifilmis ja enesetõestamise võimalus! Tv3 Grupp otsib sind! Põnev töö nagu märulifilmis ja enesetõestamise võimalus! Tv3 Grupp otsib sind!

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
TV3 GRUPP OTSIB SÄRAVAID MÜÜGISTAARE! TV PLAY BALTICS AS
TV3 GRUPP OTSIB SÄRAVAID MÜÜGISTAARE! TV PLAY BALTICS AS • Tartu
Tartu
MÜÜGIESINDAJA Schbot Robotics
1400 - 2700 €/kuus
2 päeva jäänud
MÜÜGIESINDAJA Schbot Robotics • Tartu
Tartu
2 näd. tagasi
VALVUR Tartu Vangla
Alates 1320 €/kuus
VALVUR Tartu Vangla • Tartu
Tartu
VIP 1
KLIENDITEENINDAJA/ MÜÜGISPETSIALIST Mobix JK OÜ
1
KLIENDITEENINDAJA/ MÜÜGISPETSIALIST Mobix JK OÜ • Tartu
Tartu
INSTRUKTOR Tartu Veekeskus OÜ
800 - 1200 €/kuus
INSTRUKTOR Tartu Veekeskus OÜ • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki