Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #438665

Помощник по вводу данных в программу / andmesisestaja-laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • задачи связанные с работой на складе / lao tööga seonduvad ülesanded
  • фотографирование деталей / detailide pildistamine
  • ввод деталей в базу данных / detailide sisestamine arvutiga andmebaasi
  • контроль качества деталей / detailide kvaliteedi kontroll
  • ведение склада / lao korrashoid

Ootused kandidaadile

  • опыт работы с компьютером / arvutiga töötamise kogemus
  • внимательность и точность / tähelepanelikkus ja täpsus
  • правильность / korrektsus
  • хорошие коммуникативные навыки, умение работать в команде / hea suhtlemisoskus, meeskonnatöö
  • готовность работать частично на открытом воздухе / valmisolek töötada osaliselt õues
  • xорошее знание эстонского языка и русского языка / hea vene ja eesti keele oskus

  • полная занятость E-R, склад находится в Маарду / täistööajaga tööd E-R, Maardu linnas asuvas laos
  • обучение необходимое для использования программы / väljaõpet töös vajaliku arvuti programmi kasutamiseks
  • интересная и ответственная работа/ huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • дружный коллектив и благоприятную рабочую атмосферу/ sõbralikku kollektiivi ja meeldivat töökeskkonda

Заработная плата 750 eur брутто/ Palk 750 eur brutto

Tööpakkumise number
#438665

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2016
Kuulutus sisestati:
1. september 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem