Põlva kaupluse tehnikaosakonna klienditeenindaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #700629

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide nõustamine, teenindamine ja neile parimate lahenduste pakkumine kaupluse tehnikaosakonnas (santehnika/ elektrikaubad);
  • kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek müügisaali.

Ootused kandidaadile

  • oled sõbralik ja abivalmis;
  • Sul on valmisolek teenindamiseks ja suhtlemiseks;
  • räägid suhtlustasandil eesti keelt ja soovitavalt vene keelt.

Ettevõte pakub

  • ettevõttepoolseid soodustusi ja hüvesid;
  • tööalast väljaõpet ja koolitusi;
  • arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • tööd paindliku graafiku alusel.

Lisainfo

Ühendust võtame vaid valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#700629