Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63489

Polsterdaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on pehme mööbli tootmisega tegelev rahvusvaheline ettevõte Tallinnas.
Pakume tööd abitöölistele / transporttöölistele, kelle tööülesanneteks on pooltoodangu transportimine osakondade vahel, toodangu vastuvõtt ja pakendamine.

Ootused kandidaadile

hea füüsiline vorm
täpsus, korrektsus, töötahe

Ettevõte pakub

stabiilset töökohta edukas rahvusvahelises ettevõttes
head palka ja kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

Tööaeg vahetustega, vastavalt osakonnale

Tööpakkumise number
#63489
Polsterdaja