Värsked tööpakkumised

Polsterdaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 608129

Tööpakkumise number

608129

Töö kirjeldus

Scandinaavia hotellide ja restoranide pehmemööbli polsterdamine, milleks on sohvad, tugitoolid, voodipeatsid, tumbad.
Porolooni lõikamine ja liimimine. Kanga lõigete tegemine, kanga lõikamine ja õmblemine. Mööbli katmine kangaga.
Kasuks tuleb oskus chesterfield siilis katete paigaldus.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on eelnev töökogemus polsterdajana.
Loominguline mõtlemine, käeline osavus ja täpsus.
Sobivus füüsiliseks tööks
Oled usaldusväärne ja kohusetundlik.
Eesti keele oskus suhtlemistasandil.

Ettevõte pakub

Pakume tööd uuendusmeelses ja arenevas mööblitootmises.
Kaasaegseid olme-ja töötingimusi.
Mitmekülgset ja huvitavat tööd.
Suvist kollektiivpuhkust 3 nädalat ja 1 nädal enda soovitud ajal.
Töötasu katseajal 1200,00
Töötasu sõltuvalt oskustest on peale katseaega 1400,00 - 1700,00

Lisainfo

Ettevõte asub Pärnumaal, Silla külas, Paikuse vallas
Tööaeg E-R 7.00-15.30
Töökollektiivis 20 inimest

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. august 2019
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 1400 kuni 1700 EUR kuus

OÜ Mööbliproff on 1999. aastal asutatud Eesti ettevõte, mis valmistab kvaliteetset, eksklusiivset mööblit ja sisustuselemente hotellidesse, restoranidesse ja teistesse ühiskondlikese asutustesse, kui ka kodudesse.
Kasutame oma tootmises kaasaegset tehnoloogiat ning kvaliteetseid furnituure ja materjale.