POLSTERDAJA
Tööpakkumise number #709929
Veebipõhine värbamine

POLSTERDAJA

Bellus Furniture OÜ
Lääne-Virumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Ootame meie meeskonnaga ühinema

POLSTERDAJAID- Sa katad pehmendatud karkassi valmisõmmeldud kangaga, tähtsaim tööriist on klambripüstol.

Ootused kandidaadile

Sa oled töökas, kohusetundlik ja tahad tööd teha!

Meie poolt on Sulle kohapealne väljaõpe ja tasuta transport!

Tasu on tükitöö alusel, võimalus teenida 1300 - 2000 eurot.

Õppeajal garanteeritud tasu.

Tööaeg on E - R kahes vahetuses.

Töö asukoht Rakvere mnt 23A, Haljala alevik, Lääne- Virumaa

Tööpakkumise number
#709929

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1300 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2021
POLSTERDAJA POLSTERDAJA

1997.a. loodud Bellus Furniture toodangut müüvad üle 600 edasimüüja Euroopas. Bellus esindab uut Skandinaavia stiili ja ettevõtte portfellis on täna üle 200 diivani ja voodi. Bellusel on töötajaid 8 riigis, nendest Eesti kolme tootmisüksuse ja kahe kontori peale kokku ligi 220 inimest.

Vaata rohkem

POLSTERDAJA
POLSTERDAJA