https://www.cvkeskus.ee/66218

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66218

Polsterdaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pehmemööbli valmistamine


Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus


Ettevõte pakub

  • häid töötingimusi
  • kaasaegseid töövahendeid
  • meeldivat kollektiivi
  • mitmekesist tööd
  • palju tööd
  • väga head palka tükitöö alusel


Lisainfo

Tootmine asub 12km Tallinnast, Väänas, Vahi külas. Transpordi korraldab või kütuse hüvitab ettevõte.


Tööpakkumise number
#66218
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Polsterdaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!