Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245370

Põllumajandusturu korraldamise osakonna põllumajanduse tulupoliitika büroo juhataja (lapsehoolduspuhkusel viibiva ametniku asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-büroo tegevuse juhtimine, planeerimine ja korraldamine,
-osakonna tegevusalasse kuuluvate põllumajanduspoliitika ja strateegia arengusuundade ning põllumajanduse toetusabinõude väljatöötamiseks vajaliku informatsiooni analüüsimine,
-põllumajanduse majandusarvestuse koostamine ja põllumajanduse seire ning analüüsisüsteemi rakendamise korraldamine,
-põllumajandust puudutava konkurentsi sh riigiabi poliitika, põllumajanduse riski- ja kriisijuhtimispoliitika väljatöötamises ning rakendamises osalemine,
-Maaelu arengukava põllumajandussektori seisundi hindamises ja seires osalemine,
-rahvusvahelistele organisatsioonidele valdkonnapõhise teabe koostamine ja esitamiseks ettevalmistamine.

Ootused kandidaadile

-vanust vähemalt 21 aastat;
-kõrgharidust (soovitavalt põllumajanduse erialal);
-teadmisi Euroopa Liidu institutsioonidest, struktuurist, Euroopa Liidu ühisest põllumajanduspoliitikast, õigusest;
-eesti ja inglise keele oskust kõrgtasemel;
-analüüsivõimet ja pingetaluvust;
-avatust uuendustele ja meeskonnatöö valmidust;
-kohusetundlikkust ja täpsust;
-võimalust viibida lähetustes.

Ettevõte pakub

-vaheldusrikast tööd;
-väärtuslikke töökogemusi ja võimalusi täiendkoolitusteks;
-toetavat meeskonda;
-kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personaliosakonda aadressil Lai tn 39 // Lai tn 41, 15056 Tallinn; elektroonilisel aadressil konkurss(at)agri.ee või faksi teel numbril 6 256 200. Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 215 Urve Anter ja 6 256 118 Mai Talvik.

Tööpakkumise number
#245370

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
11. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
28. november 2011

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.

Vaata rohkem