Värsked tööpakkumised

Põllumajandustootja/agronoom

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 107729

Tööpakkumise number

107729

Töö kirjeldus

Pakume vastutusrikast ja proovilepanevat tööd põllumajandustootjale/ agronoomile teraviljakasvatuse alal, kelle peamisteks tööülesanneteks on ettevõtte tootmistegevuse kavandamine ja korraldamine, tootmismahtude planeerimine, tööde juhtimine ja vajadusel teostamine, majandustegevuse aruandluse pidamine ning ettevõtte esindamine. Vastavalt töö iseloomule tuleb vajadusel töötada ka pühapäevadel ja riiklikel pühadel.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
vastavat haridust ja eelnevat töökogemust
head inglise või rootsi keele oskust kõnes ja kirjas
taimekaitsevahendite kasutamise sertifikaadi olemasolu.

Pakume täiskohaga püsivat töösuhet aastaringselt ja töötasuks 20 000kr kuus.

Lisainfo

CV palume saata inglise või rootsi keeles!

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
10. mai 2007

Jagudi Talu on põllumajandusettevõte, mis omab ca 400 ha haritavat põllumaad, kaasaegseid põllutöömasinaid ja hooneid Pärnumaal, Varbla vallas. Tootmine on orienteeritud teraviljakasvatusele. Peamisteks kultuurideks on nisu, oder ja raps.