Värsked tööpakkumised

Põllumajandustöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 47771

Tööpakkumise number

47771

Töö kirjeldus

Koski mõis asub Perniö vallas Lõuna-Soomes. Lähim kaubanduskeskus on Perniö kirkonkyläs, u 10 km kaugusel. Helsingi jääb 120 ja Turku 90 km kaugusele.

Mõisal on 150 ha põldu ning 1200 ha metsa. Peamiseks sissetulekuallikaks on herefordide lihakari, hetkel on karjas 65 emalooma. Looduslikku tootangut alustati põldudel 2002.a . ja karja osas 2005.a. Põldudel on peamiselt heina-ja karjamaad.

Igapäevaste tööde teostamist eest vastutab töödejuhataja, vahel koos ajutise tööjõuga. Osaliselt võtavad ka omanikud tööde läbiviimisest osa.

Nõudmised kandidaadile

Eelistatud koos perega töötajad. Sobivuse korral pakume majapidamise, aia- ja karjapidamistöid ka abikaasale.

Eeldame juhiloa olemasolu, põllumajandusmasinate kasutamise kogemust ning veisekarja kasvatamise oskust. Eeliseks on hoonete korrashoidu puudutavate tööde oskamine. Vanus soovitavalt 30-40 aastat.

Pakutav palk on 7 eurot / tund+ ületöölisad. Sõltuvalt töötaja oskustest on palka võimalik tösta. Elamispinna kuu üür on 200 eurot (sh. vee- ja soojuskulud). Katseaeg on 4 kuud. Soome või ingilise keele oskus on eeliseks.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
17. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2005

CVO Group OÜ on Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiv online personaliotsingu ja konsultatsiooni firma. CVO Groupi kontorid asuvad Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Ungaris ja Tsehhis.
Meie eesmärgiks on aidata ettevõtteid nende personalitöö juhtimisel ja arendamisel ning kvaliteetse tööjõu leidmisel läbi innovatiivsete lahenduste. Oleme kiiret arengut, innovatiivsust, töökust, positiivsust ja elujaatavat suhtumist hindav noor meeskond. Otsime oma meeskonda sarnaste väärtushinnangutega inimesi.