Värsked tööpakkumised

Põllumajandustöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 103652

Tööpakkumise number

103652

Töö kirjeldus

Pakume tööd põllumajandustöötajale, kelle peamisteks tööülesanneteks on vajalike tööde teostamine põllul, farmis, metsas ning oskus iseseisvalt täita etteantud tööjuhiseid ja planeerida tegevusi. Vajadusel tuleb töötada ka pühapäevadel ja riiklikel pühadel.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame inglise või rootsi keele oskust suhtlustasandil, kogemusi ja teadmisi põllumajandusest ja tehnikast, ausust, vastutusvõimet, kohusetunnet, koostöö- ja õppimisvalmidust, kohanemisvõimet.

Pakume püsivat töösuhet, elamispinda ja konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Inglisekeelse CV palume saata koos palgasooviga.

Jagudi Mets OÜ asub Pärnumaal, Varbla vallas (ca 50 km Pärnust).
* Masinapargis on 2 kombaini, 5 traktorit, 3 roomik-ekskavaatorit, 1 kopp- laadur, 1 linttraktor, 1 teerull, 2 4WD metsaveotreilerit, 2 NIAB traktoriprotsessorit, 1puiduhakkur ja veel paljud teised moodsad põllumasinad.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2007
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2007

Jagudi Mets & Talu on kombineeritud põllumajandusettevõte, mis omab ca 400 ha haritavat põllumaad, 700 ha metsa, 50 lihaveist ja ka kaasaegset masinaparki. Tootmine on orienteeritud teraviljakasvatusele.