Värsked tööpakkumised

Põllumajandustehnika valdkonna juht (Tartu)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188752

Tööpakkumise number

188752

Töö kirjeldus

Põllumajandustehnika valdkonna juhi ülesandeks on ettevõtte tehnika valdkonna juhtimine, selle strateegia loomine, reklaamivaldkonnaga tegelemine, müügivõrgustiku loomine ja hoidmine ning meeskonna juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt ootame eelnevat töökogemust antud valdkonnas, säravaid juhiomadusi, usaldusväärsust, iseseisvust ja kõrget motivatsiooni. Töö eeldab eesti ja vene keele, lisaks inglise või saksa keele oskust.

Omalt poolt pakume konkurentsivõimelist tasu, tööks vajalikke vahendeid (telefon, ametiauto, arvuti) ja sõbralikku kollektiivi.

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2009

HR factory kliendiks on ettevõte Oilseeds Trade AS, mis on 2005. aastal asutatud edukas ja stabiilne Eesti põllumajandusettevõte. Valdkonnad, milles me tugevad oleme, on põllumajandustarvikute müük, kaubamärkide KRONE ja AMAZONE põllumajanduslike haakeseadmete müük, teravilja kokkuost ja kasvatus. Ettevõtte eelmise hooaja käive oli suurusjärgus 300 miljonit krooni. Oilseeds Trade AS’le on Eesti Kaubandus- Tööstuskoja poolt omistatud konkurentsivõimelisima põllumajandusettevõtte tiitel. Seoses Oilseeds Trade 2010 aasta eesmärkidega, milleks on jätkusuutlik kasv ja turuosa suurendamine, otsime oma meeskonda