Värsked tööpakkumised

Põllumajandusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 94840

Tööpakkumise number

94840

Töö kirjeldus

Pakume väljakutseid esitavat tööd põllumajndusspetsialistile, kelle põhiliseks tööülesandeks on ettevõtte asjaajamine, juhi nõustamine ja igapäevatöö praktiline korraldamine. Abilisteks soovitav kaasa tuua 2-3 talutöölist.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame kogemusi ja teadmisi põllumajanduse, metsanduse ja loomakasvatuse vallas ning head inglise keele oskust.

Pakume püsivat töösuhet ja konkurentsivõimelist töötasu vastavalt kvalifikatsioonile.
Vajadusel aitame leida kaasaegse elamispinna.

Lisainfo

Inglisekeelse CV palume saata koos palgasooviga.

Jagudi Mets OÜ asub Pärnumaal, Varbla vallas (ca 50 km Pärnust).
* Masinapargis on 2 kombaini, 5 traktorit, 3 roomik-ekskavaatorit, 1 kopp- laadur, 1 linttraktor, 1 teerull, 2 4WD metsaveotreilerit, 2 NIAB traktoriprotsessorit, 1puiduhakkur ja veel paljud teised moodsad põllumasinad.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. märts 2007
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2007

Jagudi Mets & Talu on kombineeritud põllumajandusettevõte, mis omab ca 400 ha haritavat põllumaad, 700 ha metsa, 50 lihaveist ja ka kaasaegset masinaparki. Tootmine on orienteeritud teraviljakasvatusele.
Järgnevaks 2 aastaks on valminud projekt, mis hõlmab metsa ja infrastruktuuride uuendamist, s.h. kohalike ja ka riiklike teede kapitaalremonti, metsateede ehitusi, metsaistutusi, maaparandusi ning uute ehitiste rajamist. Investeerime sellesse ligi 30 miljonit kr.