Põllumajandusrehvide müügijuht VIP1

REFF OÜ

Tööpakkumise number

628414

Töö kirjeldus

  • Uute ja stabiilsete kliendisuhete loomine ning hoidmine olemasolevate ja potentsiaalsete klientidega (põllumeeste ja põllumajandutoodete edasimüüjatega).
  • Müükide ja tarnete juhtimine.
  • Ettevõtte toodete tutvustamine, tehniline nõuanne ja koolitamine.
  • Turu kasvustrateegia elluviimine.

Nõudmised kandidaadile

  • Müügialased teadmised, kõrgharidus või selle omandamine.
  • Vähemalt 2 aastat töökogemust põllumajanduses (põllumajandustoodete müük), kasuks tuleb müügitöö kogemus.
  • Oskus oma tööd iseseisvalt planeerida ja organiseerida.
  • Hea eesti keele oskus, soome ja inglise keel suhtlustasandil.
  • Hea arvuti kasutamise oskus.
  • Tahe õppida ja rakendada uusi tehnoloogiaid ja töövõtteid.
  • Juhiluba (B kategooria).

Ettevõte pakub

  • Töötamise võimalust kodukontoris.
  • Ametiautot, kaasaegseid töövahendeid ning tööks vajalikku tehnilist- ja infotuge.
  • Erialaseid koolitusi Eestis ja välisriikides.
  • Konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Kodukontor
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
20. november 2019
Soovin kandideerida

Põllumajandusrehvide müügijuht

REFF OÜ

Reff OÜ on rehvide jae- ja hulgimüügi ettevõte Eestis. Oleme ametlikud Goodyear´’i, Bridgestone’i, Alliance’i tehase partnerid Eestis.
Tänaseks pakume suures valikus sõiduauto-, mootorratta-, maastikuauto-, kergveoki-, veoauto-, põllumajandus-ja tööstusrehve nii sise- kui ka välisturule.
Reff OÜ eesmärgid on olla innovatiivne, edasiarenev ja töökas. Oleme Eesti gasellettevõte 2019.

Avan ettevõtte profiili