Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518649

Põllumajandusmasinate operaator

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Taimekasvatusega seotud põllumajanduslikud tööd (mullaharimised, külvamine ja koristamine). Kasuks tuleb taimekaitsetunnistuse olemasolu. Toetavateks tegevusteks talvisel perioodil loomakasvatusega seotud tegevused.

Ootused kandidaadile

T-kategooria olemasolu. Kohusetundlikus. Hoolsus. Koostöö. Pingetaluvus.

Konkureeriv palk, Head olme ja töötingimused. Tööriided. Võimalus saada töölkäimise kompensatsiooni.

Tööpakkumise number
#518649

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2018
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem