Põllumajandusmasinate operaator VIP1

MÄNNIKU TERAVILI OÜ

Tööpakkumise number

578778

Töö kirjeldus

Männiku Teravili OÜ otsib seoses põllumajandustööde mahu olulise suurenemisega oma meeskonda põllumajandusmasinate operaatoreid, kelle ülesanneteks on töö erinevate traktorite ja liikurmasinatega.

Nõudmised kandidaadile

T-kategooria juhilubade olemasolu;
eelnev töökogemus põllumajanduses;
kaasaegse tehnika tundmine ja hea tehniline taip;
peame oluliseks järgmisi isikuomadusi - ausus, kohusetundlikus, vastutusvõime, pingetaluvus, meeskonnatööoskus;
soovitavalt erialase hariduse olemasolu, kuid pakume ka väljaõpet;
valmisolek hooajal (aprill-november) pingeliseks tööks.

Ettevõte pakub

PAKUME:
püsivat töösuhet aastaringselt;
huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
noort ja aktiivset kollektiivi;
tööd kaasaegse tehnikaga;
erinevaid ühisüritusi;
palka kokkuleppel;
elamispinna võimalus kokkuleppel, seega ära pelga võtta ühendust, kui elad kaugemal!

Lisainfo saamiseks helista julgelt telefonil 5042073!

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. märts 2019
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2019
Soovin kandideerida

Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus.

Vaatan ettevõtte profiili