Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54199

Põllumajandusmasinate mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koostöös Iirimaa personaliotsingu firmaga pakume tööd põllumajandusmasinate mehhaanikule.

Tööülesanded:

- traktorite, laadurite ja kraanade remont ja hooldus

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus mehhaanika valdkonnas
- inglise keele oskus suhtlustasandil
- kohusetundlikkus ja täpsus
- tahe töötada Iirimaal

Ettevõte pakub

- võimalust töötada Iirimaal, Kerry maakonnas

Lisainfo

Kasuks tuleb keevitamis oskus.

Tööpakkumise number
#54199