Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296154

Põllumajandusmasinate hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põllumajandusmasinate remont ja hooldus nii oma töökojas kui kliendi juures

Ootused kandidaadile

-kesk- või tehniline keskeriharidus
-varasem töökogemus traktorite ja põllumajandustehnika remondi alal
-teadmised mehaanikast, elektrist ja hüdraulikast
-eesti ja inglise või saksa keele oskus
-arvuti kasutamise oskus
-autojuhiload

Ettevõte pakub

-enesearenduse ja koolituse võimalusi
-kaasaegset töökeskkonda ja häid töövahendeid
-motiveerivat töötasu ja meeldivat töökollektiivi

Lisainfo

Tööpiirkond: Märjamaa, Lääne- ja Põhja-Eesti

Tööpakkumise number
#296154

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2013

AGRILAND OÜ on Eesti ettevõte, mis tegeleb põllumajandusmasinate- ja seadmete müügi, hoolduse ja remondiga. Peakontor asub Tartus, esindus on avatud ka Märjamaal. Otsimegi uut kolleegi meie Märjamaa esindusse.

Vaata rohkem