Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #92042

Põllumajanduse registrite ja informatsiooni ameti peadirektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;
- teenistus kõrgharidust nõudval vanemametnike põhigruppi kuuluval või valitaval ametikohal riigi- või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses või organis 2 aastat või muul kõrgharidust nõudval tööl asutuse või ametikoha töövaldkonnas 4 aastat;
- töötamine juhi ametikohal vähemalt 3 aastat.

Ootused kandidaadile

-magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;
-eri-, kutse- ja ametialane enesetäiendamine, sealhulgas teadmiste omandamine vähemalt ametikohal teadmistele ja oskustele esitatavate nõudmiste ulatuses;
-teenistus kõrgharidust nõudval vanemametnike põhigruppi kuuluval või valitaval ametikohal riigi- või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses või organis 2 aastat või muul kõrgharidust nõudval tööl asutuse või ametikoha töövaldkonnas 4 aastat;
-töötamine juhi ametikohal 3 aastat;
-riigi põhikorra (põhiseadus ja põhiseaduslikud seadused), kodanike õiguste ja vabaduste, avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;
-Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti tegevusvaldkonna, Põllumajandusministeeriumi valitsemisala ja seda reguleerivate õigusaktide põhjalik tundmine;
-head teadmised riiklike ja Euroopa Liidu põllumajanduse ning maaelu toetuste andmise korraldamisest, poliitikast ja põhisuundadest;
-põhjalikud teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest, organisatsiooni struktuurist ning õigussüsteemist, selle rakendamisest, Euroopa Liidu otsuste tegemise protsessi tundmine, teadmised Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti tegevusvaldkonda reguleerivatest Euroopa Liidu õigusaktidest;
-hea suhtlemisoskus, sealhulgas oskus korraldada koostööd avalike huvide elluviimisel, meeskonnatöö oskus, oskus suhelda avalikkusega ning avaliku esinemise oskus;
-eesti keele oskus kõrgtasemel, kahe võõrkeele (sealhulgas inglise keele) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega või inglise keele oskus kõrgtasemel;
-põhjalikud teadmised organisatsiooni juhtimisest, sellealased praktilised oskused ja kogemused, sealhulgas juhtimisprintsiipide ja strateegiate välja töötamise ja praktilise rakendamise oskus;
-põhjalikud teadmised turumajanduse, avaliku sektori majandustegevuse ja eelarve kujunemise põhimõtetest;
-oskus planeerida tööprotsessi, vastavalt vajadusele näha ette protsesside muutumist, suunata alluvate tööd, töörühma juhtimise oskus, motiveerimisoskus;
-algatusvõime ja loovus, sealhulgas võime välja töötada uusi lahendusi, algatada ja ellu viia muudatusi;
-ülevaate omamine riigi infosüsteemidest, asutuse tegevusvaldkonna infosüsteemide tundmine, teadmised infotehnoloogia rakendamise üldpõhimõtetest ja kasutamisvõimalustest, tabel- ja tekstitöötlusprogrammide ja ametikohal vajalike andmekogude ning rakendusprogrammide käsitlemise oskus;
-head teadmised ja oskused avaliku teenuste osutamisel, klientidega suhtlemisel, kvaliteetteenuste põhimõtete jms tundmine;
-algatusvõime, ja loovus, sealhulgas võime välja töötada uusi lahendusi, algatada ja ellu viia muudatusi;
-töövõime, sealhulgas võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingeolukorras ja efektiivselt kasutada aega;
-kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime, sealhulgas suutlikkus võtta vastu iseseisvaid otsuseid, võime näha ette otsustuste tagajärgi ning vastutada nende eest, usaldusväärsus, täpsus ja korrektsus;
-intellektuaalne võimekus, sealhulgas olulise eristamise ning analüüsi- ja sünteesivõime, võime omandada informatsiooni kasutusvalmina ning reageerida kiiresti muutustele, suulise ja kirjaliku informatsiooni loogilise ja süsteemse edastamise oskus;
-orienteeritus ja lojaalsus riigi huvidele ning isiksuse arengule

Ettevõte pakub

Palga suuruseks on 35 000 krooni kuus.

Lisainfo

Dokumendid palume esitada 24.jaanauriks 2007.a. Riigikantselei juures tegutsevale kõrgemate riigiametnike konkursi- ja atesteerimiskomisjonile aadressil Rahukohtu 3, Tallinn 15161, märgusõna PRIA KONKURSS, infotelefon 693 5451.

Kõrgemate riigiametnike konkursi- ja atesteerimiskomisjoni koosolek toimub 31.jaanuaril 2007. a Tallinnas, Rahukohtu 3.

Kuulutuse terviktekstiga saab tutvuda väljaande Ametlikud Teadaanded kodulehel www.ametlikudteadaanded.ee ning Põllumajandusministeeriumi kodulehel http://www.agri.ee/.

Tööpakkumise number
#92042

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2007

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.

Vaata rohkem