Värsked tööpakkumised

Põllumajandus-keskkonnaprojekti kohalik juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184470

Tööpakkumise number

184470

Töö kirjeldus

SA Eestimaa Looduse Fond (ELF) otsib kaheaastase INTERREG põllumajandus-
keskkonnaprojekti kohalikku juhti

Töö kirjeldus:
      •        Projektimeeskonna ja - tegevuste juhtimine
      •        Projekti aruandluse koostamine
      •        Suhtlemine doonorite esindajate ja finantskontrolliga
      •        Suhtlemine Läti partneritega
      •        Projekti juhtimiskoosolekute ja seminaride korraldamine
                 ja läbiviimine
      •        Põllumajanduspraktikate jätkusuutlikkuse hindamine
      •      Talunike nõustamine

Nõudmised kandidaadile

•       vähemalt 5 aastat töökogemust ühes järgnevatest valdkondadest:
          maastikukaitse, põllumajanduspoliitika, veekaitse, talunike nõustamine
•       vähemalt ühe EL toetusfondist rahastatud rahvusvahelise projekti juhtimise kogemus
•       eesti ja inglise keele oskus
•       B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

Pakume tööd 2 aastaks alates
oktoobrist 2009.Töökoht asub Tartus.
Töökoormus vastavalt tööpanusele kuni 1 täiskoht

Lisainfo

Projekti DemoFarm
eesmärgiks on töötada välja keskkonnasõbraliku põllumajanduse
kriteeriumid ning tutvustada  võimalusi vähendada põllumajanduse
kahjulikku  keskkonnamõju (maastikud, liigikaitse, mullastik, veekogud).

CV ja kaaskiri koos palgasooviga palume saata hiljemalt 1. oktoobril

www.elfond.ee

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
23. september 2009

SA Eestimaa Looduse Fond (ELF) on valitsusväline, poliitiliselt ja majanduslikult sõltumatu keskkonnakaitseorganisatsioon. ELFi tegevuse eesmärgiks on loodusliku mitmekesisuse säilitamine Eestis ja keskkonnateadlikkuse suurendamine ühiskonnas.