Värsked tööpakkumised

Politseivanemispektor (jälitus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98138

Tööpakkumise number

98138

Töö kirjeldus

Jälitusmenetluse teostamine kuritegude ennetamise, tõkestamise ja avastamise eesmärgil.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
· Kõrgharidust (soovitavalt õigusalane või politseiline) või keskharidust ja vähemalt 2- aastast töökogemust politseis;
· arvutikasutamise oskust (Word, Excel, Internet);
· eesti keele oskust kõrgtasemel, vene keele oskust suhtlustasandil;
· head füüsilist vormi;
· eetilisust ja delikaatsust konfidentsiaalse info töötlemisel;
· kohusetundlikku töössesuhtumist ja koostöövalmidust;
· kõrget pingetaluvust ja põhjalikkust;
· suhtlemisoskust ja positiivset ellusuhtumist.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
· Huvitavat ja vaheldusrikast tööd meeldivas kollektiivis;
· ametipalka alates 11500 kroonist;
· avaliku teenistuse seadusest tulenevaid lisatasusid;
· mõistvaid juhte;
· ametialaseid koolitusi;
· sportimisvõimalusi;
· arenemis- ja eneseteostusvõimalust;
· kaasaegset töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
6. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
6. märts 2007

Politseiamet on valitusasutus, mille haldusalas on 7 politseiasutust (4 politseiprefektuuri, Keskkriminaalpolitsei, Kohtuekspertiisi ja Kriminalistika Keskus, ning Julgestuspolitsei). Politseis töötab ca 5000 inimest. Põhja Politseiprefektuuri Lõuna politseiosakond võtab tööle kriminaaltalituse politseivaneminspektori (jälitus).