Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #84925

Politseitöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Politseitöötaja ametikoha eesmärgiks on piirkondliku politseitöö teostamise kaudu elukeskkonna turvalisemaks muutmine kogukonnas.
Politseiametnik:
* menetleb süütegusid
* osaleb politseioperatsioonidel
* lahendab kodanike avaldusi
* teeb koostööd kohaliku omavalitsusega.

Ootused kandidaadile

Selleks, et töötada meie toredas kollektiivis, on sul vaja:

  • keskharidust ja politseiõppeasutuse lõpetamist politseiametniku kvalifikatsiooniga või kõrgharidust (ka kõrgharidus omandamisel)
  • eesti keele oskust kõrgtasemel, vene keele oskust politseitööalase sõnavara valdamisega
  • arvutikasutamise oskust
  • kohusetundlikku töössesuhtumist ja koostöövalmidust
  • suhtlemisoskust, kõrget pingetaluvust
  • ausust, eetilisust ja konfidentsiaalsust.

Ettevõte pakub

Meil töötades pakume sulle:

  • vaheldusrikast tööd meeldivas meeskonnas
  • arenemis-ja eneseteostamisvõimalust
  • kaasaegset töökeskkonda
  • ametialaseid koolitusi (enesekaitse, alarmsõidu ohutuse koolitus, narkokoolitus, laskmisalane koolitus jpm)
  • korteri võimalust
  • õppelaenu kustutamise võimalust

Tööpakkumise number
#84925

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 6400 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
10. november 2006

Ida-Harju Politseiosakond on Põhja Politseiprefektuuri struktuuriüksus, kus töötab ca 100 inimest. Meie ülesandeks on tagada oma piirkonnas avalik kord ning ära hoida ja lahendada seaduserikkumisi. Tähtsaks ülesandeks on ka ennetada, tõkestada ja menetleda oma piirkonna süütegusid.

Vaata rohkem