Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66706

Politseikolledži Politseiõpetuse Instituudi Politseikorralduse õppetooli erakorralist õpetajat (komissar)

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kutseõppe (politseikoolis Paikusel) ja täiendõppe läbiviimine õppeülesannetes: teenindamise põhimõtted; isikute kinnipidamine, konvoeerimine ja üleandmine; tegutsemine õnnetuse korral; tegevus õnnetuse korral; väljakutsete ja olmekonfliktide lahendamine; tegutsemine massilistel korratustel.

Ootused kandidaadile

  • vanempolitseiametniku kvalifikatsiooni, vanempolitseiametniku atesteerimisnõuetele vastavust ja kõrgharidust;
  • eesti keele oskust kõrgtasemel, vene keele oskust politseitööalase sõnavara valdamisega ja kasuks tuleb veel ühe võõrkeele oskus;
  • töökogemust korrakaitsepolitseinikuna;
  • ausust ja orienteeritust riigi huvidele;
  • meeskonnatöö oskust;
  • suhtlemisoskust;
  • arvutikasutamise oskust.

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd õppejõuna;
  • ametipalka ning muid avaliku teenistuse seadusest tulenevaid lisatasusid;
  • võimalusi enesetäiendamiseks;
  • meeldivat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#66706