Värsked tööpakkumised

Politseiametnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95579

Tööpakkumise number

95579

Töö kirjeldus

Politseiametniku ametikoha eesmärgiks on elukeskkonna turvalisemaks muutmine kogukonnas.
Politseiametnik:
* menetleb süütegusid
* osaleb politseioperatsioonidel
* lahendab kodanike avaldusi
* teeb koostööd kohaliku omavalitsusega.

Nõudmised kandidaadile

Selleks, et töötada meie toredas kollektiivis, on sul vaja:
·keskharidust ja politseiõppeasutuse lõpetamist politseiametniku kvalifikatsiooniga või kõrgharidust (ka kõrgharidus omandamisel)
·eesti keele oskust kõrgtasemel, vene keele oskust politseitööalase sõnavara valdamisega ·arvutikasutamise oskust
·kohusetundlikku töössesuhtumist ja koostöövalmidust
·suhtlemisoskust, kõrget pingetaluvust
·ausust, eetilisust ja konfidentsiaalsust.

Ettevõte pakub

Meil töötades pakume sulle:
·vaheldusrikast tööd meeldivas kollektiivis
·arenemis-ja eneseteostamisvõimalust
·kaasaegset töökeskkonda
.paindlikku töögraafikut
.ametipalka alates 10 000 kroonist kuus
·ametialaseid koolitusi (enesekaitse, alarmsõidu ohutuse koolitus, narkokoolitus, laskmisalane koolitus jpm)
·korteri võimalust
·õppelaenu kustutamise võimalust

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
14. märts 2007
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2007
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus

Ida-Harju Politseiosakond on Põhja Politseiprefektuuri struktuuriüksus, kus töötab ca 100 inimest. Meie ülesandeks on tagada oma piirkonnas avalik kord ning ära hoida ja lahendada seaduserikkumisi. Tähtsaks ülesandeks on ka ennetada, tõkestada ja menetleda oma piirkonna süütegusid.