Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168793

Põletusseadme operaator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jäätmekäitlusega tegelev, kiiresti arenev ettevõte, omades Eestis ainulaadset põletusseadet vajab seoses töömahu suurenemisega põletusseadme operatorit. Töö vahetustega, väljaõpe kohapeal.

Ootused kandidaadile

Valmisolek meeskonnatööks, kohusetundlikkus, töötahe ja tulemustele orienteeritus. Vajalik keskharidus, kasuks tuleb tehnika või elektriseadmete tundmine.

Ettevõte pakub

- huvitavat ja mitmekülgset tööd meeldivas meeskonnas.
- eneseteostust ja arenemisvõimalust
- kaasaegset töökeskkonda
- töötasu üheks osaks on tulemustasu.

Tööpakkumise number
#168793

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
7. november 2008

Eestis tegutsev edukas jäätmete käitlemise-ja keskkonnakaitseettevõte

Vaata rohkem