https://www.cvkeskus.ee/659585
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime inimest, kes igapäevaselt tegeleks mobiiltelefonide poleerimisega, kasutades elektrilist käsitööriista. Sinu teha ja vastutada on, et toodete pindmised kriimud on välja poleeritud, pasta jäägid eemaldatud ja tootmise süsteemis seadme info uuendatud. Ühtlasi oled suuteline leidma uusi tehnilisi võimalusi kiiremaks ja efektiivsemaks poleerimiseks.


Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on varasem kogemus metalli/plastiku/klaasi lihvimise ja poleerimisega; tunneb töö iseloomu; on kiire ja talub rutiini.


Ettevõte pakub

Meil saad võimaluse rakendada oma teadmisi ja omandada kogemust erinevates kiiresti arenevates ja põnevates valdkondades. Meie töötajad ütlevad, et meil töötavad maailma parimad inimesed, siin on suurepärased arenguvõimalused ja, mis seal salata, tasuta lõunad ja puuviljad. Ootame sinuga kohtumist, et saaksime Sulle kõigest lähemalt rääkida.


Tööpakkumise number
#659585

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2020
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2020
POLEERIJA POLEERIJA

Replace OÜ

Replace OÜ tegutseb elektroonikaseadmete taaskasutuse täisteenuse pakkumisega, mille käigus sisseostetud seadmed testitakse ja suunatakse uuele ringile. Tehtava töö kaudu annavad meie meeskonnaliikmed igapäevaselt omapoolse panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Tänaseks töötab meil üle 300 töötaja.

Vaata rohkem

POLEERIJA
You are applying to:
POLEERIJA
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!