Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242436

POLEERIJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Roostevabast terasest detailide:
- lihvimine ja poleerimine;
- töötlemine käsi- ja mehhaniseeritud tööriistade või seadmete abil;
- puhastamine ja pesemine

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus metallide töötlemise valdkonnas;
- tehniline taip;
- eesti keele valdamine;
- hea füüsiline vastupidavus;
- kohusetundlikkus ja täpsus;
- koostöövalmidus;
- tõsine töössesuhtumine;
- vastutustundlikkus

Kasuks tuleb:
- tööjooniste lugemise oskus

Ettevõte pakub

- püsivat töösuhet
- meeldivat töökollektiivi
- häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#242436

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2011
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2011

OÜ Diamantek on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on roostevabast terasest uksekäepidemete tootmine. Ettevõte alustas majandustegevusega 2001. aastal ning käesoleval hetkel töötab ettevõttes 17 inimest. OÜ Diamantek missiooniks on pakkuda oma klientidele paindlikke, kiireid ning sealjuures kvaliteetseid projektipõhiseid lahendusi roostevabast terasest käepidemete, piirete ja muude interjööri disainelementide osas.

Vaata rohkem

POLEERIJA