Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198515

Põhja regiooni keskkonnakaitseinspektor kalanduse valdkonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

riikliku keskkonnajärelevalve teostamine:

  • keskkonnakaitse ja -kasutamise nõuetest kinnipidamise kontrollimine kalanduse valdkonnas
  • väärtegude menetlemine, haldusmenetluse läbiviimine, kriminaalasjades esmaste menetlustoimingute teostamine ning keskkonnale tekitatud kahjude arvestamine ja sissenõudmine
  • oma töövaldkonnas kaebuste ja avalduste lahendamine

Ootused kandidaadile

  • kalandusalane kõrg- või eriharidus
  • kõrgtasemel eesti keele oskus
  • väga hea vene keele ja kesktasemel inglise keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
  • iseseisvus ja otsustusvõime
  • kehtivate autojuhilubade olemasolu
  • hea füüsiline tervis (oluline osa tööajast tuleb veeta väljas)

  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd- ükski inspektori päev ei sarnane teisele
  • väljaõpet ning erialaseid täiendkoolitusi
  • paindlikku tööaega
  • sõbralikku kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda ja järelevalvetehnikat
  • palka alates 10 000 krooni kuus (brutopalk)

Lisainfo

Teenistuskoha aadress on Kopli 76, Tallinn.

Kasuks tuleb:

  • Harjumaa veekogude hea tundmine
  • õigusalased teadmised (menetluste läbiviimine)
  • väikelaevajuhi tunnistus

Tööpakkumise number
#198515