Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195664

PÕHJA PREFEKTUURI JUHTIMISKESKUSE SPETSIALIST (LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL OLEVA AMETNIKU ASENDAJA)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • videovalvekaamerate vahendusel videoseire teostamine, avastatud sündmuste salvestamine
  • sundteisalduste ja operatiivinfo sisestamine andmebaasidesse
  • infopäringutele vastamine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus suhtlustasemel
  • arvuti kasutamise oskus kesktasemel (word, excel)
  • optimistlik ellusuhtumine
  • hea suhtlemisoskus
  • tugev töötahe, kõrge pingetaluvus
  • valmidus meeskonnatööks, innovaatiline meelestatus

Kasuks tuleb:
  • videovalvealane töökogemus
  • soome ja (või) inglise keele oskus

  • head väljakutset Eesti suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • õppimis- ja arenguvõimalusi
  • kaasaegseid töötingimusi
  • head meeskonda
  • vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Ametikoha sisuliste küsimuste korral: juhtimiskeskuse juht Vahur Tamuri, 612 4015, vahur.tamuri(ät)politsei.ee. Kandideerimist puudutavate küsimuste korral: värbamistalituse juhtivspetsialist Triin Bernhardt, 612 3447, triin.bernhardt(ät)politsei.ee.

Tööpakkumise number
#195664