Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #210813

Põhja Prefektuuri juhtimiskeskuse politseioperaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on kodanikelt politsei hädaabinumbrile 110 laekuvate kõnede haldamine:

  • juhtimiskeskusse laekuva informatsiooni vastuvõtmine, registreerimine, töötlemine ja edastamine täitjale
  • juhtimiskeskuse funktsioonide kaudu teiste struktuuriüksuste politseitoimkondade operatiivne juhtimine

Ootused kandidaadile

  • politseiõppeasustuse lõpetamine politseiametniku kvalifikatsiooniga (soovitatavalt kõrghariduse olemasolu)
  • arvuti kasutamise oskus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus suhtlustasemel, kasuks tulevad soome ja (või) inglise keele oskus
  • eelnev töökogemus politseis (soovitavalt korrakaitse valdkonnas)
  • hea suhtlemisoskus

Kasuks tulevad:

  • optimistlik ellusuhtumine
  • tugev töötahe
  • kõrge pingetaluvus
  • valmidus meeskonnatööks

  • head väljakutset Eesti ühes suuremas avaliku teenistuse organisatsioonis
  • head meeskonda
  • võimalusi enesetäiendamiseks
  • kaasaegseid töötingimusi
  • vaheldusrikast tööd
  • töötamist 12-tunniste vahetustega

Lisainfo

Ametikoht paikneb juhtimiskeskuse (Pärnu mnt 139) töösaalis. Töövahetusi on kokku neli, vahetuse pikkus 12 h. Töögraafik: 2 päevast vahetust, kella 8.00-20.00, 2 vaba; 2 öist vahetust, kella 20.00-08.00, 2 vaba.

Lisainfo ametikoha sisuliste küsimuste korral: juhtimiskeskuse juht Vahur Tamuri, 612 4015, vahur.tamuri(ät)politsei.ee. Kandideerimist puudutavate küsimuste korral: värbamistalituse juhtivspetsialist Triin Bernhardt, 612 3447, triin.bernhardt(ät)politsei.ee

Tööpakkumise number
#210813

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. november 2010
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2010

Alates 1. jaanuarist liitusid politseiasutused, piirivalveasutused ning Kodakondsus- ja Migratsiooniamet, organisatsiooni uueks nimeks sai Politsei- ja Piirivalveamet. Politsei- ja Piirivalveamet on Siseministeeriumi valitsemisalas asuv valitsusasutus, mille piirkondlik struktuuriüksus on prefektuur.

Vaata rohkem