Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307735

Põhja päästekeskuse pressiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • avalikkuse teavitamine Põhja päästekeskuse tööpiirkonnas toimuvatest operatiivsündmustest ja päästekeskuse tegevusest ning infopäringutele vastamine;
  • monitoorib ja analüüsib Eestis ilmuvaid meediaväljaandeid;
  • osaleb sisekommunikatsiooni korraldamises Põhja päästekeskuses;
  • osaleb kommunikatsioonikoolituste läbiviimisel Põhja päästekeskuses;
  • osaleb kriisikommunikatsiooniks ettevalmistavas tegevuses Põhja päästekeskuses ning Põhja-Eesti regionaalse kriisikomisjoni juurde moodustatud kriisikommunikatsiooni töörühma töös;
  • toimetab Päästeameti kodulehte ja siseveebi;
  • on valvepressiesindaja vastavalt graafikule;
  • osaleb päästeala kommunikatsiooniprojektides.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus,
  • varasem töökogemus kommunikatsiooni, ajakirjanduse või päästevaldkonnas;
  • eesti keele valdamine kõrgtasemel;
  • väga hea vene keele oskus kõnes ja kirjas, hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • arvuti s.h teksti- ja andmetöötlusprogrammide kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel ning valmidus omandada valdkonnas kasutatavate infosüsteemide kasutamiseks vajalikke teadmisi;
  • B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus.

Kandidaadilt eeldame:
  • head suhtlemisoskust;
  • väga head kirjalikku ja suulist väljendusoskust;
  • kohusetundlikkust;
  • algatus- ja analüüsivõimet;
  • võimet töötada pingeolukorras;
  • koostöö-, teenindus- ja suhtlemisvalmidust;
  • iseseisva ja meeskonnatöö oskust.

  • eneseteostusvõimalust ning väljakutset panustada päästevaldkonna arengusse;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • meeldivat meeskonda;
  • toredaid ühisüritusi;
  • kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

  • töökoha asukoht Raua 2, Tallinn.

  • CV-le palun lisada motiveeritud avaldus.

Tööpakkumise number
#307735

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 1009.05 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. mai 2013
Kuulutus sisestati:
15. mai 2013
Lisainfo palga kohta:
lisandub tasu valve eest

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest.

Vaata rohkem