Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298277

Põhja päästekeskuse kriisireguleerimise büroo vanemspetsialist (riskihalduse alal)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • üld- ja detailplaneeringute menetlemine;
  • planeeringute koostamisel osalemine;
  • regionaalsete hädaolukorra riskianalüüside koostamine;
  • riskikommunikatsiooni korraldamine regionaalsel ja kohalikul tasandil;
  • kohalike omavalitsuste nõustamine riskihalduse ja teistes kriisireguleerimise küsimustes;
  • osalemine hädaolukorra lahendamisel kriisireguleerimisstruktuuri koosseisus;
  • osalemine päästeameti koostatavate riiklike hädaolukorra riskianalüüside koostamisel.

Ootused kandidaadile

  • vanus vähemalt 21 eluaastat;
  • keskharidus;
  • eesti keele valdamine C1-tasemel ja ühe võõrkeele valdamine vähemalt kesktasemel;
  • teksti- ja andmetöötlusprogrammide ning valdkonnas kasutatavate infosüsteemide kasutamise oskus.

Kandidaadilt eeldame:
  • analüüsi- ja sünteesivõimet;
  • initsiatiivi ja algatusvõimet;
  • täpsust;
  • hea suhtlemisoskust;
  • iseseisva ja meeskonnatöö oskust;
  • usaldusväärsust.

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust;
  • meeldivat töökeskkonda ja meeskonda;
  • vastutusrikast ja mitmekesist tööd;
  • erialast täiendkoolitust;

Lisainfo

  • lisaks CV-le palun esitada motiveeritud avaldus;
  • töökoha asukoht Linnu tee 75a , Tallinn.

Tööpakkumise number
#298277

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 846.3 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest. Päästekeskused korraldavad igapäevast päästetööd, riiklikku tuleohutusjärelevalvet, päästealast ennetustööd, kriisireguleerimist ja demineerimist.

Vaata rohkem