Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325787

Põhja päästekeskuse kriisireguleerimise büroo juhtivspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kriisireguleerimise koolituste ja õppuste ettevalmistamine, läbiviimine ja hindamine;
  • kriisireguleerimisalaste koolitus- ning juhendmaterjalide koostamine;
  • kohalike omavalitsuste ja teiste asutuste nõustamine kriisireguleerimisalastes küsimustes;
  • hädaolukordade lahendamise plaanide koostamine ja uuendamine;
  • sisendi andmine teiste asutuste hädaolukorra lahendamise plaanide koostamisel;
  • kokkulepete sõlmimine hädaolukorra lahendamiseks vajalike ressursside haldajatega.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus;
  • päästeala valdkondade hea tundmine ning planeerimisalased teadmised;
  • koolituste ja õppuste korraldamise ja läbiviimise kogemus;
  • arvuti s.h teksti- ja andmetöötlusprogrammide kasutamise oskus;
  • eesti keele valdamine C1-tasemel ja ühe võõrkeele (soovitavalt inglise keele) valdamine vähemalt kesktasemel;
  • B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus;

Kandidaadilt eeldame:
  • intellektuaalset võimekust, analüüsi- ja sünteesivõimet, initsiatiivi ja algatusvõimet, oskust tööaega optimaalselt planeerida, pingetaluvust, head suhtlemisoskust, iseseisva töö- ja meeskonnatöö oskust, väga head eneseväljendusoskust ning usaldusväärsust.

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • erialast täiendkoolitust;
  • meeldivat ja ühtehoidvat meeskonda.

Lisainfo

Töökoha asukoht: Linnu tee 75 A, Tallinn.

Koos elulookirjaldusega palume esitada motiveeritud avaldus

Tööpakkumise number
#325787

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
6. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
19. november 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda, ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist, demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest.

Vaata rohkem