Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154799

Põhja-Loode Venemaa piirkonna ekspordi müügijuht

CVKeskus.ee klient
Venemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda müügijuhti, kes tegeleks aktiivselt uute rahvusvaheliste klientide otsimise, nõustamise, teenindamise ja meie toodete aktiivse müügiga. Tootegrupid: plastikkattega aknalauad, kompaktplaadid. Tegevuspiirkond: Põhja-Loode Venemaa. Tööülesanded:
- igapäevane müügisuhtlus; koostöö arendamine sealsete ehitusettevõtete ja edasimüüjatega;
- kliendibaasi arendamine ja haldamine;
- müügi planeerimine;
- müügieesmärkide saavutamine;
- tarnete planeerimine;
- müügidokumentatsiooni vormistamine ja müügiaruandluse koostamine;
- kliendivisiidid sihtturgudel

Ootused kandidaadile

- vähemalt 2-aastane müügikogemus Vene turul,
- läbirääkimis- ja mõjutamisoskus, koostöövalmidus, stressitaluvus, iseseisvus ja algatusvõime;
- väga hea eesti ja vene keele oskust kõnes ja kirjas;
- võimalus viibida väliskomandeeringutes;
- B-kategooria juhitunnistus,
- hea arvuti kasutamise oskus,
Kasuks tuleb Vene seadusandluse ning tolliformaalsuste ja asjaajamise korra tundmine.

Ettevõte pakub

Iseseisvust ja arenemisvõimalust
Konkurentsivõimelist põhi- ja tulemuspalka
Tööks vajalikke töövahendeid
Ametialast koolitust

Lisainfo

Kontor asub Pärnus

Tööpakkumise number
#154799

Asukoht:
Venemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2008

AS EEK-Trade on ISO 9001:2000 sertifikaati omav Eesti kapitalil põhinev üle saja töötajaga laminaadist mööblidetailide ning aknalaudade tootja ja müüja.

Vaata rohkem