Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290898

Põhja Keskuse juhataja asetäitja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- koostööpartneritega järjepideva koostöö arendamine ja korraldamine;
- teenistujate õppepäevade ning koolituste planeerimine ja korraldamine;
- teenistusliku järelevalve teostamine;
- osalemine ametkondadevaheliste ja organisatsioonisiseste töögruppide töös.

Ootused kandidaadile

- Eesti Vabariigi kodanik;
- kõrgharidus;
- eelnev töökogemus, vähemalt 2 aastat, protsesside ja/või töörühmade juhtimisel;
- avaliku halduse organisatsiooni ja avaliku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;
- eesti keele oskus kõrgtasemel;
- inglise keele ja vene keele valdamine kesktasemel;
- väga hea arvuti, teksti- ja andmetöötlusprogrammide kasutamise oskus.

Kasuks tuleb:
eelnev töökogemus sisejulgeoleku ja/või korrakaitse valdkonnas.

Isikuomadused:
väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus,väga hea suhtlemisoskus, iseseisvus, otsustus-, analüüsi- ja algatusvõime, pingetaluvus, kohusetundlikkus, korrektsus, orienteeritus meeskonnatööle,organisaatorivõimed, loomingulisus.

Ettevõte pakub

  • pidevat enesetäiendust ja koolitusi;
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
  • meeldivat kollektiivi;
  • kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#290898

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
26. november 2012
Kuulutus sisestati:
5. november 2012

Häirekeskus on Siseministeeriumi valitsemisalas asuv valitsusasutus, mis täidab talle seadusega ja seaduse alusel antud õigusaktidega pandud ülesandeid. Häirekeskuse tegevusvaldkondadeks on: hädaabiteate vastuvõtmine ja töötlemine; päästemeeskondade ning kiirabibrigaadide sünduskohale väljasaatmine; teiste teenistuste, ettevõtete ja organistasioonide kaasamine, samuti informatsiooni operatiivse edastamise korraldamine ja dokumenteerimine ning sündmuste andmebaasi säilitamine.

Vaata rohkem