Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #392470

PÕHJA-EESTI MÜÜGIMEES (venekeelne kliendibaas)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööriistade müük ja rent vene keelt kõnelevatele ehitusettevõtetele
Olemasolevate kliendisuhete hoidmine
Uute kliendisuhete loomine
Ehitusplatside külastamine
Metalliettevõtete külastamine
Uute toodete esitlemine
Kliendi murede lahendamine

Nõudmised kandidaadile

Hea eesti keele ja väga hea vene keele oskus
Väga hea suhtlemisoskus
Algatus- ja vastutusvõimelisus
Soov suhelda ja aidata inimesi
B kategooria autojuhiluba

Ettevõte pakub

Motiveerivat palgasüsteemi
Erialast väljaõpet
Huvitavat tööd
Meeldivaid ühisüritusi
Ametiautot
Võimalust teha karjääri

Lisainfo

Tööpiirkonnaks on valdavalt Tallinn ja Harjumaa

Tööpakkumise number
#392470

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. september 2015
Kuulutus sisestati:
18. august 2015

Varustaja24 on keskendunud ehitusettevõtete varustamisele s.t müüme ja rendime käsitööriistu, tööriista tarvikuid ja kinnitusvahendeid. Meie tooteportfelis on Bosch elektritööriistad, Husqvarna teemantpuurimismasinad, Paslode-Spit naelapüssid, MAX armatuurisidujad, Fischeri kinnitusvahendid, Zinga korrosioonikaitse jt kvaliteetkaubamärgid.

Vaata rohkem